O mnie

Jestem żoną i dobrze mi z tym :)

wtorek, 3 marca 2015

Wakacje ! Znów będą wakacje ..... !

Jest , jest , jest ! Po 3 latach Państwo B wybierają się na wakacje . Gdzie ? No pytanie ! Nad nasze piękne polskie morze ! Więc od 17 do 24 maja nasze 3 czcigodne dupska będą się byczyć w Pobierowie :):):) Noclegi wybrane , zaliczka wpłacona , urlop zaklepany - czyli jedziemy . Dziewczyny "napaliłam" się na te wakacje jak szczerbaty na suchary , po prostu brakuje mi odpoczynku , zwolnienia tempa a przede wszystkim czasu spędzonego tylko we 3 . Czemu akurat w maju  a nie w pełnym sezonie ? A no po 1 w tym czasie u męża w pracy jest chwilowy zastój więc to idealny czas na urlop , po 2 chcemy uniknąć tych dzikich tłumów , po 3 przed sezonem wiadomo trochę taniej , po 4 w maju ponoć jest dużo więcej jodu niż w późniejszych letnich miesiącach , po 5 resztę letnich miesięcy mamy obsadzoną weselami , i innymi rodzinnymi imprezami . Boję się trochę tak długiej podróży z niespełna rocznym dzieckiem ,ale zrobimy tyle postoi ile będzie potrzebne aż w końcu dojedziemy .


                                                        Już niedługo , jeszcze trochę ...
                                                      Mój osobisty poprawiacz humoru :*

4 komentarze:

 1. My też w tym roku planujemy morze. Z tym, że na jesieni (wrzesień?)-wtedy jest największe stężenie jodu...tylko żeby to coś dało potrzeba dwóch tygodni. A jak wiadomo to spory wydatek...dlatego nie wiem czy jeszcze nie zmienimy planów za tą kasę na pewno wyszłaby jakaś fajna zagraniczna wycieczka.

  OdpowiedzUsuń
 2. My ruszamy z rozbudową domu , potem imprezy rodzinne i zapiernicz u męża w pracy więc u nas albo maj albo nic :) Za granicę to za parę lat aż młody nam podrośnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. My ciągle coś robimy w domu...kiedy się to skończy. Gorzej niż budować od początku :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Aaaaa dom to tak większa skarbonka :/ jedno się zrobi , to drugie się wali i tak w kółko ... u nas była kwestia rozbudowy całego poddasza , a faktycznie idzie tylko o lokum dla młodego , a że mamie zamarzył się salon , to my nad nim dobudujemy pokoik , mniejsze zło wybraliśmy :)

  OdpowiedzUsuń